Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (64 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Quantity
pl: Ilość

en: On
pl: Włączony

en: Tags
pl: Tagi

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Reset
pl: Resetuj

en: Image
pl: Obraz

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Default
pl: Domyślny

en: Views
pl: Widoki

en: Section
pl: Sekcja

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: Off
pl: Wyłączony

en: Published
pl: Opublikowane

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Price
pl: Cena

en: Amount
pl: Ilość

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Testing
pl: Testowanie

en: Apply
pl: Zastosuj

en: 2 hours
pl: 2 godziny

en: 6 hours
pl: 6 godzin

en: Cache lifetime
pl: Czas życia pamięci podręcznej

en: 12 hours
pl: 12 godzin

en: 24 hours
pl: 24 godziny

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Featured
pl: Przedstawiony

en: Canadian Dollar
pl: Dolar kanadyjski

en: Australian Dollar
pl: Dolar australijski

en: Japanese Yen
pl: Jen japoński

en: Swiss Franc
pl: Frank szwajcarski

en: Danish Krone
pl: Korona duńska

en: Hong Kong Dollar
pl: Dolar hongkoński

en: Hungarian Forint
pl: Forint węgierski

en: Norwegian Krone
pl: Korona norweska

en: New Zealand Dollar
pl: Dolar nowozelandzki

en: Polish Zloty
pl: Złoty polski

en: Swedish Krona
pl: Korona Szwedzka

en: Singapore Dollar
pl: Dolar singapurski

en: Currency code
pl: Kod waluty

en: Mexican Peso
pl: peso meksykańskie

en: User id
pl: Id użytkownika

en: Created timestamp
pl: Znacznik czasu utworzenia

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Brazilian Real
pl: Real brazylijski

en: Indonesian Rupiah
pl: Rupia indonezyjska

en: Indian Rupee
pl: Rupia indyjska

en: Malaysian Ringgit
pl: Ringgit malezyjski

en: Philippine Peso
pl: Peso filipińskie

en: Thai Baht
pl: Bat tajlandzki

en: Turkish Lira
pl: Lira turecka

en: United States Dollar
pl: Dolar amerykański

en: Vietnamese Dong
pl: Dong wietnamski

en: South African Rand
pl: Rand południowoafrykański

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Moroccan Dirham
pl: dirham marokański

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
pl: Wprowadź listę oddzielonych przecinkami słów. Przykładowo: Wrocław, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
