Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (67 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Description
ru: Описание

en: Language
ru: Язык

en: Disabled
ru: Отключено

en: Quantity
ru: Количество

en: On
ru: Вкл

en: Tags
ru: Теги

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Reset
ru: Сбросить

en: Image
ru: Изображение

en: Settings
ru: Настройки

en: Default
ru: По умолчанию

en: Views
ru: Представление

en: Section
ru: Раздел

en: 1 hour
ru: 1 час

en: Off
ru: Выкл

en: Published
ru: Опубликовано

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Price
ru: Цена

en: Amount
ru: Сумма

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Testing
ru: Тестирование

en: Apply
ru: Применить

en: 2 hours
ru: 2 часа

en: 6 hours
ru: 6 часов

en: Cache lifetime
ru: Время жизни кэша

en: 12 hours
ru: 12 часов

en: 24 hours
ru: 24 часа

en: Euro
ru: Евро

en: Offset
ru: Пропустить

en: Featured
ru: Популярное

en: Canadian Dollar
ru: Канадский Доллар

en: Australian Dollar
ru: Австралийский Доллар

en: Japanese Yen
ru: Японская Иена

en: Swiss Franc
ru: Швейцарский Франк

en: Czech Koruna
ru: Чешская крона

en: Danish Krone
ru: Датская Крона

en: Hong Kong Dollar
ru: Гонконгский Доллар

en: Hungarian Forint
ru: Венгерский Форинт

en: Norwegian Krone
ru: Норвежская Крона

en: New Zealand Dollar
ru: Новозеландский Доллар

en: Polish Zloty
ru: Польский Злотый

en: Swedish Krona
ru: Шведская Крона

en: Singapore Dollar
ru: Сингапурский Доллар

en: Currency code
ru: Код валюты

en: Mexican Peso
ru: Мексиканский Песо

en: User id
ru: ID пользователя

en: Created timestamp
ru: Время создания в формате UNIX

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Brazilian Real
ru: Бразильский Реал

en: Indonesian Rupiah
ru: Индонезийская Рупия

en: Indian Rupee
ru: Индийская рупия

en: Malaysian Ringgit
ru: Малайзийский Ринггит

en: Philippine Peso
ru: Филиппинское Песо

en: Thai Baht
ru: Тайский Бат

en: Turkish Lira
ru: Турецкая Лира

en: United States Dollar
ru: Доллар США

en: Vietnamese Dong
ru: Вьетнамский Донг

en: South African Rand
ru: Южноафриканский Ранд

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Moroccan Dirham
ru: Марокканский дирхам

en: Submitted by @author_name on @date
ru: Опубликовано @author_name - @date

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
ru: Введите список, разделенный запятой. Например: Амстердам, Мехико, "Кливленд, Огайо"

en: Non-taxable
ru: Не облагаемые налогом
