Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Image
si: රූපය

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
