Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (34 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Quantity
sk: Množstvo

en: On
sk: Zapnúť

en: Tags
sk: Značky

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Image
sk: Obrázok

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Default
sk: Predvolené

en: Views
sk: Zobrazenia

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: Off
sk: Vypnúť

en: Published
sk: Zverejnené

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Price
sk: Cena

en: Amount
sk: Množstvo

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Testing
sk: Testovanie

en: Apply
sk: Použiť

en: 2 hours
sk: 2 hodiny

en: 6 hours
sk: 6 hodín

en: Offset
sk: Ofset

en: Featured
sk: Odporúčané

en: Currency code
sk: Kód meny

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
sk: Zadajte zoznam oddelený čiarkou. Napríklad: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"

en: Non-taxable
sk: Nezdaniteľný
