Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Quantity
sl: Količina

en: Tags
sl: Oznake

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Image
sl: Slika

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Default
sl: Privzeto

en: Published
sl: Objavljeno

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Price
sl: Cena

en: Testing
sl: Testiranje

en: Featured
sl: Izpostavljeno
