Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Tags
sq: Etiketat

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Published
sq: Publikuar

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore
