Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Disabled
sr: Искључено

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Default
sr: Подразумевано

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Price
sr: Цена

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
sr: Унеси листу одвојену зарезом. На пример: Амстердам, Мексико Сити, "Кливленд, Охајо"
