Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (47 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Quantity
sv: Antal

en: On
sv: På

en: Tags
sv: Etiketter

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Reset
sv: Återställ

en: Image
sv: Bild

en: Settings
sv: Inställningar

en: Default
sv: Förvald

en: Views
sv: Vyer

en: Section
sv: Sektion

en: 1 hour
sv: 1 timme

en: Off
sv: Av

en: Published
sv: Publicerad

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Price
sv: Pris

en: Amount
sv: Belopp

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Testing
sv: Test

en: Apply
sv: Applicera

en: 6 hours
sv: 6 timmar

en: 12 hours
sv: 12 timmar

en: Offset
sv: Kompensera

en: Featured
sv: Framhävd

en: Australian Dollar
sv: Australiensiska dollar

en: Japanese Yen
sv: Japanska Yen

en: Swiss Franc
sv: Schweizisk Franc

en: Danish Krone
sv: Danska kronor

en: Polish Zloty
sv: Polska Złoty

en: Swedish Krona
sv: Svenska kronor

en: Currency code
sv: Valutakod

en: User id
sv: ID för användare

en: Created timestamp
sv: Skapade tidsstämpel

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Thai Baht
sv: Thailändska baht

en: Vietnamese Dong
sv: Vietnamesiska dong

en: South African Rand
sv: Sydafrikanska rand

en: Asc
sv: Stigande

en: Materials
sv: Material

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
sv: Ange en kommaseparerad lista. Till exempel: Stockholm, Lilla Edet, "Linköping, Östergötland"
