Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (22 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Language
ta: மொழி

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Quantity
ta: அளவு

en: On
ta: சரி

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Reset
ta: மீளமை

en: Image
ta: படம்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Off
ta: இல்லை

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Promoted to front page
ta: முதல் பக்கத்தில் ஏற்றப்பட்டது

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Testing
ta: சோதனையிடுகிறது

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Featured
ta: சிறப்பானவை

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
