Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Quantity
th: จำนวน

en: On
th: เปิด

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Views
th: ดู

en: 1 hour
th: 1 ชั่วโมง

en: Off
th: ปิด

en: Price
th: ราคา

en: Listing
th: ลิสติ้งธุรกิจ

en: Euro
th: ยูโร
