Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: 1 hour
ug: 1 سائەت

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Testing
ug: سىناش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
