Etsy Shop Integration (1.0.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (33 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Description
vi: Mô tả

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Disabled
vi: Tắt

en: Quantity
vi: Số lượng

en: On
vi: Bật

en: Tags
vi: Thẻ

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Image
vi: Ảnh

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Default
vi: Mặc định

en: Section
vi: Phần

en: 1 hour
vi: 1 giờ

en: Off
vi: Tắt

en: Published
vi: Đã công bố

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: Price
vi: Giá

en: Amount
vi: Số lượng

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Testing
vi: Kiểm tra

en: Apply
vi: Áp dụng

en: 2 hours
vi: 2 giờ

en: 6 hours
vi: 6 giờ

en: Cache lifetime
vi: Vòng đời bộ nhớ đệm

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Featured
vi: Tính năng

en: Currency code
vi: Mã tiền tệ

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần
