EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.0-beta10) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Text color
am: የጽሑፍ ቀለም
