EU Cookie Compliance (8.x-1.0-beta10) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Remove
et: Eemalda

en: Settings
et: Seaded

en: Add
et: Lisa

en: days
et: päeva

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Advanced
et: Täpsem

en: Domain
et: Domeen

en: Background color
et: Taustavärv

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Appearance
et: Välimus

en: Hide
et: Peida

en: About
et: Programmist

en: pixels
et: pikslit
