EU Cookie Compliance (8.x-1.0-beta10) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: User interface
pt: Interface do utilizador

en: Remove
pt: Remover

en: Settings
pt: Definições

en: Add
pt: Adicionar

en: days
pt: dias

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Advanced
pt: Avançado

en: Domain
pt: Domínio

en: Background color
pt: Cor de fundo

en: Text color
pt: Cor do texto

en: Appearance
pt: Aparência

en: Hide
pt: Esconder

en: About
pt: Sobre

en: pixels
pt: píxeis
