EU Cookie Compliance (8.x-1.0-beta12) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Add
ka: დამატება

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Domain
ka: დომენი

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი

en: Appearance
ka: იერსახე

en: Hide
ka: დამალვა
