EU Cookie Compliance (8.x-1.0-beta12) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Appearance
ne: रूप

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्
