EU Cookie Compliance (8.x-1.0-beta12) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Remove
nn: Fjern

en: Settings
nn: Innstillingar

en: days
nn: dagar

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Text color
nn: Tekstfarge

en: Appearance
nn: Utsjånad
