EU Cookie Compliance (8.x-1.0-beta12) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Remove
ps: لركول

en: Settings
ps: امستنې

en: Add
ps: زیاتول

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Text color
ps: متن رنګ

en: Appearance
ps: ښكاره

en: Hide
ps: پټول

en: About
ps: په اړه
