EU Cookie Compliance (8.x-1.0-beta3) - en to el translation catalogue (28 entries)

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Text Color
el: Χρώμα κειμένου

en: Background Color
el: Χρώμα φόντου

en: Add
el: Προσθήκη

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Hide
el: Απόκρυψη

en: More info
el: Περισσότερες πληροφορίες

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
el: Καθορίστε τις σελίδες χρησιμοποιώντας τη διαδρομή τους. Εισάγετε μία διαδρομή σε κάθε γραμμή. Ο χαρακτήρας '*' είναι μπαλαντέρ. Παραδείγματα διαδρομών είναι %blog για τη σελίδα των ιστολογίων και %blog-wildcard για κάθε προσωπικό ιστολόγιο. %front είναι η αρχική σελίδα.

en: Enable popup
el: Ενεργοποίηση αναδυόμενου

en: Place the pop-up at the top of the website
el: Τοποθετήστε το αναδυόμενο στην κορυφή της ιστοσελίδας

en: By default the pop-up appears at the bottom of the website. Tick this box if you want it to appear at the top
el: Το αναδυόμενο εμφανίζεται εξ ορισμού στο κάτω μέρος της σελίδας. Ενεργοποιήστε αυτή την επιλογή αν θέλετε να εμφανίζεται στην κορυφή της

en: Popup message - requests consent
el: Αναδυόμενο μήνυμα - ζητά την έγκριση

en: Popup message - thanks for giving consent
el: Αναδυόμενο μήνυμα - ευχαριστεί για την έγκριση

en: Popup height in pixels
el: Ύψος αναδυόμενου σε pixels

en: Popup width in pixels or a percentage value
el: Πλάτος αναδυόμενου σε pixels ή μία τιμή ποσοστιαία

en: Popup time delay in seconds
el: Χρονική καθυστέρηση αναδυόμενου σε δευτερόλεπτα

en: Height must be an integer value.
el: Το ύψος πρέπει να είναι ακέραιος αριθμός.

en: Delay must be an integer value.
el: Η χρονική καθυστέρηση πρέπει να είναι ακέραιος αριθμός.

en: Width must be an integer or a percentage value.
el: Το πλάτος πρέπει να είναι ακέραιος αριθμός ή ποσοστιαία τιμή.

en: This module aims at making the website compliant with the new EU cookie regulation
el: Αυτή η μονάδα στοχεύει στη συμμόρφωση του ιστότοπου με τον νέο κανονισμό της ΕΕ για τα cookies

en: You are editing settings for the %language language.
el: Επεξεργάζεστε τις ρυθμίσεις για τη γλώσσα %language.

en: Change the text color of the popup. Provide HEX value without the #
el: Αλλάξτε το χρώμα κειμένου του αναδυόμενου. Δώστε μία δεκαεξαδική τιμή χωρίς το #

en: Enable thank you message
el: Ενεργοποίηση ευχαριστήριου μηνύματος

en: Clicking hides thank you message
el: Κάνοντας κλικ κρύβεται το ευχαριστήριο μήνυμα

en: Clicking a link hides the thank you message automatically.
el: Κάνοντας κλικ σε ένα σύνδεσμο το ευχαριστήριο μήνυμα κρύβεται αυτόματα.

en: Agree button message
el: Μήνυμα για το κουμπί συμφωνίας

en: OK, I agree
el: OK, συμφωνώ

en: No, give me more info
el: Όχι, δώστε μου περισσότερες πληροφορίες
