EU Cookie Compliance (8.x-1.0-beta5) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Export
hy: Արտահանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Hide
hy: Թաքցնել

en: pixels
hy: փիքսել
