EU Cookie Compliance (8.x-1.0-beta5) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Remove
lv: Izņemt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Export
lv: Eksportēt

en: Text Color
lv: Teksta krāsa

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Add
lv: Pievienot

en: Domain
lv: Domēns

en: Hide
lv: Apslēpt

en: pixels
lv: pikseļi

en: folder
lv: mape
