EU Cookie Compliance (8.x-1.0-beta6) - en to nl translation catalogue (49 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Export
nl: Exporteren

en: Text Color
nl: Tekstkleur

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Add
nl: Toevoegen

en: Domain
nl: Domein

en: seconds
nl: seconden

en: Hide
nl: Verbergen

en: custom
nl: aangepast

en: More info
nl: Meer informatie

en: folder
nl: map

en: Domains list
nl: Domeinenlijst

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nl: Specificeer pagina's door hun paden te gebruiken. Gebruik één regel per pad. Gebruik eventueel '*' als jokerteken. Voorbeeldpaden zijn %blog voor de blog pagina en %blog-* voor iedere persoonlijke blog. %front is de voorpagina.

en: Exclude paths
nl: Niet op deze paden

en: Enable popup
nl: Popup inschakelen

en: Place the pop-up at the top of the website
nl: Plaats de popup bovenaan de website

en: By default the pop-up appears at the bottom of the website. Tick this box if you want it to appear at the top
nl: Standaard wordt de popup onderaan getoond. Zet hier een vinkje als de popup bovenaan moet worden getoond.

en: Popup message - requests consent
nl: Popup-bericht - toestemming vragen

en: Popup message - thanks for giving consent
nl: Popup-bericht - dank voor geven toestemming

en: Popup height in pixels
nl: Popuphoogte in pixels

en: Popup width in pixels or a percentage value
nl: Popupbreedte in pixels of als percentage

en: Popup time delay in seconds
nl: Vertraging tussen laden pagina en tonen popup (in seconden)

en: <h2>We use cookies on this site to enhance your user experience</h2><p>By clicking any link on this page you are giving your consent for us to set cookies.</p>
nl: <h2>Wij gebruiken cookies op deze site om uw gebruikerservaring te verbeteren</h2><p>Door te klikken op een link op deze pagina geeft u ons toestemming om cookies in te stellen.</p>

en: <h2>Thank you for accepting cookies</h2><p>You can now hide this message or find out more about cookies.</p>
nl: <h2>Hartelijk dank voor het accepteren van cookies</h2><p>U kunt nu dit bericht verbergen of meer lezen over cookies.</p>

en: This module aims at making the website compliant with the new EU cookie regulation
nl: Deze module laat de website voldoen aan de EU-cookiewetgeving. Zie http://nl.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie voor meer informatie."

en: Enter an integer value for a desired height in pixels or leave empty for automatically adjusted height
nl: Geef een geheel aantal pixels op of laat leeg voor een automatische hoogte

en: Set the width of the popup. This can be either an integer value or percentage of the screen width. For example: 200 or 50%
nl: Geef een geheel aantal pixels of procenten op voor de breedte van de popup. Bijvoorbeeld 200 of 50%

en: Consent by clicking
nl: Instemming door te klikken

en: By default by clicking any link on the website the visitor accepts the cookie policy. Uncheck this box if you do not require this functionality. You may want to edit the pop-up message below accordingly.
nl: Door op een link in de website te klikken accepteert de bezoeker standaard het cookie beleid. Schakel deze selectie uit als u deze functie niet nodig heeft. U kunt de pop-up boodschap hieronder hierop aanpassen.

en: Privacy policy link
nl: Link naar privacyvoorwaarden

en: Change the background color of the popup. Provide HEX value without the #
nl: De achtergrondkleur van de popup wijzigen. Geef een HEX-waarde op zonder #

en: Change the text color of the popup. Provide HEX value without the #
nl: De tekstkleur van de popup wijzigen. Geef een HEX-waarde op zonder #

en: Enable thank you message
nl: Bedankbericht activeren

en: Clicking hides thank you message
nl: Klkken verbergt het bedankbericht

en: Clicking a link hides the thank you message automatically.
nl: Een klik op een link verbergt het bedankbericht automatisch.

en: px or %
nl: px of %

en: Agree button message
nl: Tekst voor 'Toestemmen'-knop

en: Disagree button message
nl: Tekst voor 'Niet toestemmen'-knop

en: Find more button message
nl: Tekst voor 'Vind meer'-knop

en: Hide button message
nl: Tekst voor 'Verberg'-knop

en: Sets the domain of the cookie to a specific url.  Used when you need consistency across domains.  This is language independent.
nl: Stelt het domein van het cookie in voor een specifieke URL. Te gebruiken als consistentie nodig is over verschillende domeinen. Dit is taalonafhankelijk.

en: OK, I agree
nl: Ok, ik ga akkoord

en: No, give me more info
nl: Nee, ik wil graag meer informatie

en: Open privacy policy link in a new window
nl: Open de link naar de algemene voorwaarden in een nieuw scherm

en: Add/Remove popup on specified domains
nl: Voeg toe/Verwijder popup op specifieke domeinen

en: Specify if you want to add or remove popup on the listed below domains.
nl: Specificeer als u een popup wilt toevoegen of verwijderen op de hieronder getoonde domeinen.

en: Specify domains with protocol (e.g. http or https). Enter one domain per line.
nl: Specificeer domeinen met protocol (b.v. http of https). Voer één domein per regel in.

en: %name must be a HEX value (without leading #) or empty.
nl: %name moet een hexadecimale waarde (zonder voorgaande '#') of leeg zijn.
