EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.0-beta7) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Settings
is: Stillingar

en: Export
is: Flytja út

en: Background Color
is: Bakgunnslitur

en: Add
is: Bæta við

en: seconds
is: sekúndur

en: Hide
is: Fela

en: custom
is: sérsniðið
