EU Cookie Compliance (8.x-1.0-beta7) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Add
lt: Pridėti

en: Domain
lt: Domenas

en: Hide
lt: Slėpti

en: custom
lt: savitas

en: pixels
lt: pikseliai

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Nurodykite puslapius pagal jų kelius. Vienas kelias eilutėje. Simbolis '*' kaip pakaitinis elementas. Pavyzdžiui %blog tinklaraščio puslapis %blog-wildcard kiekvienam asmeniniui tinklaraščiui. %front pirmam puslapiui.
