EU Cookie Compliance (8.x-1.0-beta7) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Export
sk: Exportovať

en: Add
sk: Pridať

en: Domain
sk: Doména

en: seconds
sk: sekundy

en: Hide
sk: Skryť

en: pixels
sk: pixelov

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Určte stránky použitím ich ciest. Vložte jednu cestu na riadok. Znak '*' je zástupný znak. Ukážkové cesty sú %blog pre stránku bloku a %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je hlavná stránka.
