EU Cookie Compliance (8.x-1.0-beta8) - en to eu translation catalogue (40 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Text Color
eu: Testuaren Kolorea

en: Background Color
eu: Atzealdearen (Background) Kolorea

en: Add
eu: Gehitu

en: days
eu: egunak

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Domain
eu: Domeinua

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: Appearance
eu: Itxura

en: Hide
eu: Ezkutatu

en: About
eu: (r)i buruz

en: pixels
eu: pixel-ak

en: More info
eu: Informazio gehio

en: Domains list
eu: Domeinu zerrenda

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
eu: Zehaztu orrialdeen bideak (paths) erabiliz. Lerro bakoitzean bide (path) bat idatzi. '*' komodina (wildcard) da. Adbz.: blogaren orrialdearen bidea %blog da eta blog pertsonalen bidea %blog-wildcard da. %front hasiera orria (front page) da.

en: Exclude paths
eu: Baztertutako bideak (paths)

en: Enable popup
eu: Popup-a gaitu

en: Place the pop-up at the top of the website
eu: Popup-a webgunearen goikaldean kokatu

en: Popup message - requests consent
eu: Popup mezua - baimen eskaera

en: Popup height in pixels
eu: Popup-aren altuera pixel-etan

en: Popup width in pixels or a percentage value
eu: Popup-aren zabalera pixeletan edo eta portzentail balioa

en: Popup time delay in seconds
eu: Popup-aren atzerapen denbora segundoetan

en: This module aims at making the website compliant with the new EU cookie regulation
eu: Modulu honen asmoa EB-ko cookien inguruko zuzentaraua betetzea da

en: Consent by clicking
eu: Onartu klik eginez

en: Privacy policy link
eu: Pribatutasun politikaren esteka

en: Enable thank you message
eu: Eskertzeko mezua gaitu

en: Clicking hides thank you message
eu: Klikatzeak eskertzeko mezua desargertarazten du

en: Clicking a link hides the thank you message automatically.
eu: Esteka klikatzean esker mezua automatikoki ezkutatuko da.

en: Agree button message
eu: Ados botoiaren mezua

en: Disagree button message
eu: Desadostasun botoiaren mezua

en: Find more button message
eu: Bilatu botoi mezu gehio

en: Hide button message
eu: Ezkutatu botoiaren mezua

en: OK, I agree
eu: Ok, ados nago

en: No, give me more info
eu: Ez, emaidazu informazio gehio

en: Open privacy policy link in a new window
eu: Ireki pribatutasun polika esteka orrialde berri batean

en: Add/Remove popup on specified domains
eu: Gehitu edo ezabatu popup domeinu zehatzetatik.

en: Specify if you want to add or remove popup on the listed below domains.
eu: Zehaztu gehitu edo ezabatu nahi duzun popup-a ondorengo domeinu zerrendatik.

en: Make your website compliant with the EU Directive on Privacy and Electronic Communications.
eu: Egin ezazu webgunea EB-aren Pribatutasun eta Komunikazio Elektronikoen zuzentaraua bete dezan.
