EU Cookie Compliance (8.x-1.0-beta9) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Remove
jv: Buwang

en: Settings
jv: Sétingan

en: Add
jv: Tambah

en: Advanced
jv: Mahir

en: Background color
jv: Warna Background

en: Text color
jv: Warna tèks

en: Appearance
jv: Pakeliran

en: Hide
jv: Umpetaké

en: About
jv: Ngenani

en: pixels
jv: piksel
