EU Cookie Compliance (8.x-1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Remove
cy: Symud

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Advanced
cy: Uwch

en: Text color
cy: Lliw testun

en: Position
cy: Lleoliad

en: Permissions
cy: Hawliau

en: Hide
cy: Cuddio

en: Installation
cy: Gosodiad
