EU Cookie Compliance (8.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Settings
is: Stillingar

en: Background Color
is: Bakgunnslitur

en: Add
is: Bæta við

en: days
is: dagar

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: Text color
is: Litur á texta

en: Appearance
is: Útlit

en: Position
is: Staðsetning

en: Permissions
is: Réttindi

en: Hide
is: Fela

en: About
is: Um
