EU Cookie Compliance (8.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Remove
oc: Levar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Text Color
oc: Color del tèxte

en: Background Color
oc: Color del rèireplan

en: Add
oc: Apondre

en: days
oc: jorns

en: Advanced
oc: Avançat

en: Domain
oc: Domeni

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Text color
oc: Color del tèxte

en: Appearance
oc: Aparéncia

en: Position
oc: Posicion

en: Hide
oc: Amagar

en: About
oc: A prepaus

en: pixels
oc: pixèls

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
oc: Especificar las paginas en utilizant lors camins. Sasir un camin per linha. Lo caractèr «*» es un caractèr de remplaçament (tanben appelé joker o wildcard). Exemples de camins : %blog per la pagina du blog e %blog-wildcard per totes los blogs personals. %front representa la pagina d’accueil.
