EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.10) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Remove
mr: काढा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: ID
mr: आय डी

en: Text color
mr: अक्षराचा रंग

en: Appearance
mr: दृश्य स्वरूप

en: Position
mr: स्थान
