EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.10) - en to my translation catalogue (23 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Timestamp
my: အချိန်

en: Include
my: ပါဝင်သည်

en: Exclude
my: ဖယ်သည်

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Text color
my: စာသားအရောင်

en: Appearance
my: အသွင်အပြင်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: Hide
my: ဖွက်ပါ

en: IP address
my: IP လိပ်စာ
