EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.11) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Delete
nn: Slett

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: days
nn: dagar

en: Text color
nn: Tekstfarge

en: Appearance
nn: Utsjånad

en: Users
nn: Brukarar

en: Permissions
nn: Rettar

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
