EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.12) - en to cs translation catalogue (35 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Delete
cs: Smazat

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Categories
cs: Kategorie

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Top
cs: Nahoru

en: Add
cs: Přidat

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Include
cs: Zahrnout

en: Exclude
cs: Vyloučit

en: days
cs: dny

en: Bottom
cs: Dole

en: Revision ID
cs: ID revize

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Domain
cs: Doména

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Text color
cs: Barva textu

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Users
cs: Uživatelé

en: Position
cs: Pozice

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Hide
cs: Skrýt

en: Machine name
cs: Strojový název

en: IP address
cs: IP adresa

en: More info
cs: Více informací

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
cs: Zadejte stránky použitím jejich cest. Na každý řádek zadejte jednu cestu. Znak '*' je zástupný znak. Cesta může být například %blog pro stránku blogu nebo %blog-wildcard pro každý osobní blog. %front je úvodní stránka.

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label

en: Privacy policy
cs: Zásady ochrany osobních údajů

en: Accept all cookies
cs: Přijmout všechny cookie
