EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.12) - en to hr translation catalogue (29 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Delete
hr: Ukloni

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Categories
hr: Kategorije

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Add
hr: Dodaj

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Include
hr: Uključi

en: Exclude
hr: Isključi

en: Bottom
hr: Dno

en: Revision ID
hr: ID revizije

en: Advanced
hr: Napredno

en: Domain
hr: Domena

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Text color
hr: Boja teksta

en: Appearance
hr: Izgled

en: Users
hr: Korisnici

en: Position
hr: Pozicija

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Hide
hr: Sakrij

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: IP address
hr: IP adresa

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hr: Odredite stranice koristeći njihove putanje. Unesite jednu putanju po redu. Znak '*' služi kao nadomjestak. Primjeri putanja su %blog za blog stranicu i %blog-nadomjestak za svaki osobni blog. %front je za naslovnicu.
