EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.12) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ta: அமைவடிவத்தை சேமிக்குக

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Weight
ta: நிறை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Text color
ta: உரை நிறம்
