EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.13) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Delete
af: Vee uit

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Categories
af: Kategorieë

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Add
af: Voeg by

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Appearance
af: Voorkoms

en: Users
af: Gebruikers

en: Permissions
af: Regte
