EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.14) - en to he translation catalogue (35 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Delete
he: מחיקה

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Categories
he: קטגוריות

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Top
he: עליון

en: Add
he: הוספה

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Include
he: כלול

en: Exclude
he: לא לכלול

en: days
he: ימים

en: Bottom
he: למטה

en: Revision ID
he: מס' זיהוי גרסה

en: Advanced
he: מתקדם

en: Domain
he: דומיין

en: Background color
he: צבע רקע

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: Appearance
he: מראה

en: Users
he: חברי האתר

en: Position
he: מיקום

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Permissions
he: הרשאות

en: Hide
he: הסתרה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: IP address
he: כתובת IP

en: More info
he: מידע נוסף

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: ציינו עמודים תוך שימוש בנתיבים שלהם. הכניסו נתיב אחד בכל שורה. התו '*' הוא תו חופשי (wildcard). דוגמא לנתיבים הם למשל %blog  לעמוד הבלוג ו %blog-wildcard עבור בלוג אישי כלשהו. %front  הוא עבור הדף הראשי.

en: Privacy policy
he: מדיניות פרטיות
