EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.15) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Delete
cy: Dileu

en: Remove
cy: Symud

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Categories
cy: Categorïau

en: Edit
cy: Golygu

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Timestamp
cy: Amsernod

en: Advanced
cy: Uwch

en: Text color
cy: Lliw testun

en: Users
cy: Defnyddwyr

en: Position
cy: Lleoliad

en: Permissions
cy: Hawliau

en: Hide
cy: Cuddio

en: Installation
cy: Gosodiad
