EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.15) - en to is translation catalogue (28 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Delete
is: Eyða

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Description
is: Lýsing

en: Categories
is: Flokkar

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Top
is: Toppur

en: Add
is: Bæta við

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: ID
is: Kenni

en: User ID
is: Auðkenni notanda

en: Include
is: Telja með

en: Exclude
is: Skilja eftir

en: days
is: dagar

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: Text color
is: Litur á texta

en: Appearance
is: Útlit

en: Users
is: Notendur

en: Position
is: Staðsetning

en: Permissions
is: Réttindi

en: Hide
is: Fela

en: About
is: Um

en: IP address
is: IP vistfang
