EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.17) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: ID
am: አይዲ

en: Text color
am: የጽሑፍ ቀለም

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Position
am: ቦታ

en: Permissions
am: ፈቃዶች

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
