EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.17) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Delete
bg: Изтриване

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Categories
bg: Категории

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Top
bg: Връх

en: Add
bg: Добави

en: Timestamp
bg: Време

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: days
bg: дни

en: Bottom
bg: Дъно

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: Appearance
bg: Теми

en: Users
bg: Потребители

en: Permissions
bg: Права

en: Hide
bg: Скрий
