EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.17) - en to mn translation catalogue (21 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Delete
mn: Устгах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: px
mn: пиксел

en: Top
mn: Дээд

en: Add
mn: Нэмэх

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Bottom
mn: Доод

en: Domain
mn: Домэйн

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Text color
mn: Текстний өнгө

en: Appearance
mn: Харагдац

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Hide
mn: Нуух

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: IP address
mn: IP хаяг
