EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.19) - en to et translation catalogue (31 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Delete
et: Kustuta

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Categories
et: Kategooriad

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Top
et: Ülesse

en: Add
et: Lisa

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Include
et: Kaasa

en: Exclude
et: Jäta välja

en: days
et: päeva

en: Bottom
et: Alumine

en: Revision ID
et: Versiooni ID

en: Advanced
et: Täpsem

en: Domain
et: Domeen

en: Background color
et: Taustavärv

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Appearance
et: Välimus

en: Users
et: Kasutajad

en: Position
et: Asukoht

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Permissions
et: Õigused

en: Hide
et: Peida

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: IP address
et: IP-aadress
