EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.20-beta4) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Delete
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Categories
os: Категоритæ

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: Add
os: Бафтау
