EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.20-beta4) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Delete
sq: Fshij

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Text color
sq: Ngjyra e tekstit

en: Users
sq: Përdorues

en: Permissions
sq: Të drejta

en: About
sq: Informacione
