EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.20-beta4) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Add
ur: شامل کریں

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: ID
ur: شناخت
