EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.20-beta5) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: User interface
br: Etrefas implijer

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Permissions
br: Aotreoù

en: About
br: Diwar-benn
