EU Cookie Compliance (GDPR Compliance) (8.x-1.20-beta5) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: User interface
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਇੰਟਰਫੇਸ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Categories
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Timestamp
pa: ਟਾਈਮ-ਮੋਹਰ

en: Text color
pa: ਟੈਕਸਟ ਰੰਗ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Permissions
pa: ਅਧਿਕਾਰ
